месец 04, 05. 2022г.

Конкурс за макет от естествени материали "Флора - 2022г."

- първо място и грамоти за участие и подаръци

 

Петя Димитрова, група "Мики маус" - I награда

Теодора Тодорова, група "Мики маус"

Данаил Карчев, група "Мики маус"

Константина Добрева, група "Детелина"

 

 

   

 

месец 03.2022г.

Национален детски конкурс "Картичка за мама"

групи "Златна рибка", "Пчеличката Мая", "Детелина", "Слънчице"

 

 

   

 

 

 

 

 

Национален конкурс за рецитиране на патриотично стихотворение "Аз съм българче"

 

Калоян Финев - група "Детелина"

 

 

Конкурс за изработване на мартеница "За здраве и берекет"

- Народно читалище - Пробуда - 1880г. Бургас

група "Златна рибка"

 

 

 

 

месец 12.2021г.

 

Национален конкурс за коледна картичка

НЧ "Бялата лястовица - 2018" - гр. Дулово, общ. Силистра

група "Златна рибка"

  

 

 

 

Конкурс за кукли "С кукла Ная - творя, уча и играя"

групи "Мики маус" и "Слънчице"

 

 

   

  

 

 

Изложба на коледна картичка "Рождество христово"

групи "Мики маус" и "Слънчице"

 

 

 

  

     

     

 

 

Отлично представяне в конкурс за детска рисунка "Палитра" на тема "Да надникнем в бъдещето"

група "Златна рибка"

 

Поздравителен адрес по случай 5 декември - Международен ден на доброволеца

 

 

месец 11.2021г.

 

Национален онлайн конкурс "Християнското семейство, традиции и обичаи"

Борис Димитров, група "Слънчице" - награда на журито

 

 

 

Михаела Кърджева, група "Златна рибка" - участие

Венелина Кирякова, група "Златна рибка" - участие

Димитър Станков, група "Златна рибка" - участие

Мартин Карчев, група "Златна рибка" - участие

Иванет Стойкова, група "Златна рибка" - участие

Живко Желев, група "Златна рибка" - участие

Ивайло Желязков, група "Златна рибка" - участие

Даниел Йорданов, група "Златна рибка" - участие

Изабел Стоянова, група "Златна рибка" - участие

Александра Чикова, група "Златна рибка" - участие

 

   

 

 

 

 

Национален конкурс "Есента в миниатюри"

Народно читалище "Пробуда - 1880г." Бургас

 

Яни Павлов, група "Мики Маус" - втора награда

Данаил Карчев, група "Мики Маус" - поощрение

Радослав Маринов, група "Мики Маус" - участие

Тодор Калоянов, група "Слънчице" - участие

Теа Ковачева, група "Слънчице" - участие

Аглая Георгиева, група "Златна рибка" - участие

Даниел Йорданов, група "Златна рибка" - участие

 

   

    

   

 

 

Даная Неделчева, група "Мики Маус"

конкурс "Морето не е за една ваканция" - поощрение

 

   

 

Михаела Кърджева, група "Златна рибка"

Грамота за отлично представяне в конкурс "Море"

 

 

 

Ивайло Желязков, група "Златна рибка"

Грамота за участие в Национален конкурс "Цветолиние"